top of page

Телереабілітація

(Перша допомога для медиків)

pers-sig18-2018-0003manchaiah_featimage.

На основі підписаного меморандума в 2018 року з «Центром психологічного консультування та травматерапії» «Відкриті двері», які мають ліцензійні программи ЛІЦЕНЗОВАНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА "ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ"

Наказ МОН України № 509-л від 15.05.2019

telerehab_tytulka.jpg

Ми розпочинаєм першу психологічну допомогу для медиків.

            

Дистанційна реабілітація – це низка реабілітаційних заходів, які здійснюються віддалено за допомогою спеціального обладнання, зокрема, комп’ютера, веб-камери, компактних тренажерів та іншого фізіотерапевтичного обладнання. Цей напрямок телемедицини передбачає використання сучасних телекомунікаційних технологій з метою надання послуг незалежно від географічних, соціальних, культурних і часових бар’єрів.

Нова методика являє собою синтез розваги і навчання. Телереабілітація спрямована на збереження або відновлення втрачених навиків.

Наші медикі, медсестри, мед брати, санітаркі працюючі в умовах ковід, вони виснажені фізично та морально. Через це проводяться не вчасні маніпуляції та введення препаратів.

Наша мета - доступна компетентна психологічна допомога медикам у зручний для них час і звичному місці. 

Фах медика - гуманний і благородний, але він потребує від людини неймовірних людських і професійних ресурсів. Дуже часто, людина, яка надає допомогу іншим не фіксує моменту, коли вже і сама потребує підтримки. За цим йдуть тривога, незадоволеність життям, професійне вигорання.

Ми стикнулися з тим, що людині  звернутись по допомогу заважає не сам брак бажання або часу, і навіть не те, що звертатись по психологічну допомогу «не прийнято». Іноді українським медикам банально не стає технічних ресурсів. 

Саме тому ми вирішили наблизити можливість психологічної допомоги безпосередньо до медичного працівника. Створити умови, щоб зробити перший крок назустріч було просто і зручно. 

У цей важкий для усіх час, саме медичні працівники потребують нашої з вами підтримки і допомоги.

Дистанційна модель реабілітації дозволяє інструкторові підтримувати контакт з пацієнтом і координувати процес відновлення. Використання сучасних засобів двостороннього зв'язку кардинально змінює традиційний підхід до реабілітації,

 

подразумевавший тривале перебування в стінах клініки. На сьогоднішній день довгострокову реабілітацію можна проходити в домашніх умовах, не втрачаючи при цьому професійної допомоги: надійна і постійна комунікація між пацієнтом і інструктором здійснюється за рахунок системи телереабілітаціі.

Виконано
bottom of page